niedziela, 26 maja 2013

T A T T O O 

Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą. Mowa oczywiście o tatuażach. Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką takiego "oszpecania" ciała. Sama nie posiadam jeszcze żadnego tatuażu, ale poważnie myślę o zrobieniu go. Zapewne stanie się to, kiedy wyprowadzę się z domu rodzinnego i pójdę na studia, ponieważ moi rodzice pochwalają mojego pomysłu. Ja jednak postawię na swoim. Na początek myslę o czymś małym, bo oczywiście nie skończy się na jednym "obrazku":

Moim marzeniem jest ozdobienie obojczyka:
Oczywiście zdaję sobie sprawę o bólu jaki może towarzyszyć przy wykonywaniu tatuaży oraz mam świadomość, że jest to decyzja na całe życie, jednak nie może mnie to powstrzymać.

A wy macie jakieś tatuaże?



piątek, 24 maja 2013

Witajcie kochani!
Założyłam bloga, aby móc podzielić się swoimi spostrzeżeniami ze światem. Jestem młodą, energiczną osobą, więc interesuje mnie bardzo wiele rzeczy z różnych dziedzin. Jak wskazuje nazwa mojego bloga- lubię budyń. Przede wszystkim czekoladowy. Jeśli chodzi o moje zainteresowania, to nie będę oryginalna. Lubię modę i muzykę. Chętnie sięgam również po książki.

Na początek podzielę się piosenką, która ostatnio ukradła moje serce. I zrobiła to po piewszym usłyszeniu jej. James Arthur ♥