niedziela, 26 maja 2013

T A T T O O 

Jedni je uwielbiają, inni nienawidzą. Mowa oczywiście o tatuażach. Ja jestem jak najbardziej zwolenniczką takiego "oszpecania" ciała. Sama nie posiadam jeszcze żadnego tatuażu, ale poważnie myślę o zrobieniu go. Zapewne stanie się to, kiedy wyprowadzę się z domu rodzinnego i pójdę na studia, ponieważ moi rodzice pochwalają mojego pomysłu. Ja jednak postawię na swoim. Na początek myslę o czymś małym, bo oczywiście nie skończy się na jednym "obrazku":

Moim marzeniem jest ozdobienie obojczyka:
Oczywiście zdaję sobie sprawę o bólu jaki może towarzyszyć przy wykonywaniu tatuaży oraz mam świadomość, że jest to decyzja na całe życie, jednak nie może mnie to powstrzymać.

A wy macie jakieś tatuaże?



3 komentarze:

  1. Uwielbiam tatuaże i też marzę o swoim (swoich??) własnych, ale nie mogę się zdecydować na wzór. Pochwal się jak już się ozdobisz! :*

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystko zależy moim zdaniem od wykonania i od wzoru :) podobają mi się drobne, takie małe tatuaże na nadgarstku czy obojczyku, pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń